Specjalista od rehabilitacji dla najmłodszych

Narodziny dziecka to wspaniały moment. W końcu długo oczekiwany członek rodziny znajduje się w śród nas, w końcu możemy maleństwo przytulić, pocałować i z radością obserwować każdy kolejny dzień… To ta piękna i wzruszająca wersja. Jest niestety jeszcze jedna – mianowicie taka, że nasze maleństwo nie rodzi się całkowicie zdrowe, że już od pierwszych dni potrzebować będzie pomocy specjalistów. rehabilitacja noworodkówRehabilitacja noworodków wskazana jest chociażby przy zdiagnozowaniu asymetrii czaszki, asymetrii ułożeniowej. Często wymagają jej również wcześniaki z problemami rozwojowymi.

Rehabilitacja noworodków – zadanie dla specjalisty

Wydawać się może wręcz niemożliwe, żeby takiemu maleństwo dało się przeprowadzić rehabilitację. Jednak owszem – jak najbardziej się da. Trzeba tylko wiedzieć, do kogo się skierować, kto temu ciężkiemu zadaniu podoła. Najlepszym rozwiązaniem będzie specjalista Marek Boberski. Miejsce jego praktyki to Szczecin, ale naprawdę warto się tam wybrać, aby przekonać się w czym doktor jest w stanie pomóc naszemu dziecku.

Jest to wybitny fizjoterapeuta, który ma różnego rodzaju kursu międzynarodowe na swoim koncie. W swoim gabinecie nie tylko pomaga maluszkom, ale również prowadzi specjalne szkolenia dla rodziców, aby wiedzieli jak ćwiczyć z maleństwem w domu, jak sobie radzić z jego niedyspozycja do czasu wyleczenie. Jest to lekarz bardzo polecany, zarówno na formach internetowych, jak również podczas rozmów z innymi rodzicami. A to oznacza, że jego działania przynoszą pozytywny skutek, co daje nam nadzieję na to, że również naszemu maleństwu pomoże.

Related Posts

Got Something To Say:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*