Masaż – relaksacyjny czy leczniczy?

Masaż to niebywała przyjemność. Kładziemy się wygodnie, dookoła słuchać relaksacyjna muzykę, palą się zapachowe świece, a sprawne dłonie masażysty ściągają z twojego ciała cały stres i zmęczenie spowodowane ciężkim dniem. To tylko jedna z zalet. Bowiem masaż ma wiele odmian. Można masować za pomocą różnych przyrządów jak chociażby masaż bańkami chińskimi czy masaż gorącymi kamieniami, znany jest również masaż czekoladą. Jednak jeśli chodzi o masaże typowo lecznicze to przede wszystkim na uwagę zasługuje masaż doprowadzający do formy po kontuzjach oraz drenaż limfatyczny.

Gabinet masażu Kraków odpowiada – „Co to jest drenaż limfatyczny?”

Jest to zabieg, który ma na celu zmniejszenie opuchlizny, spowodowanej długotrwałym leżeniem, kontuzją,czy stanem chorobotwórczym. Szczególnie polecany jest przy mastektomii. Jednak taki masaż może również być używany przy kosmetyce twarzy. Jeśli do tej pory nie było okazji aby go spróbować to najwyższy czas to zmienić. Wystarczy znaleźć odpowiedni gabinet masażu kraków i zapisać się na sesję.

Pamiętajmy jednak o tym, że są sytuacje, kiedy na przykład nie wolno się udać na taki zabieg. Jest to chociażby ciąża czy gorączka. gabinet masażu krakówJeśli chodzi natomiast o drenaż limfatyczny kraków to wykonać go można nie tylko w specjalnych gabinetach, ale również w profesjonalnych placówkach kosmetycznych. Zanim się zdecydujemy na jakiekolwiek zabiegi musimy się upewnić – dla bezpieczeństwa swojego jak i masażysty – czy nie występują żadne przeciwwskazania ku temu. Jeśli nie – to już nic nie stoi nam na przeszkodzie aby spróbować ,któregoś z masaży.

Related Posts

Got Something To Say:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*